ÜMRANİYE / İSTANBUL
0216 606 31 81

Sıkça Sorulan Sorular

Havayı Nasıl Doldurabiliriz ?

Powerbeg nasıl kullanabileceğinizi ve havayı nasıl dolduracağınızı gösteren resimler ve videolar sitemizden ulaşanilirsiniz.Biz her ortamda test ettik .

Powerbeg sadece havada hızlıca çekin ve ağzını kapatın bu hareketi istediğiniz ebata gelene kadar tekrarlayın ve ağzını katlayarak havanın sıkışmasını sağlayın ve ağız kilidini takın bu kadar kolay kurulum ve rahatınıza bakın…

Powerbeg Havası Nasıl Boşaltılır?

Powerbeg  hayatı kolaylaştıran yapısı ile kullanımı çok kolaydır.Poerbeg toplamak havasını boşaltmak için sadece ağzındaki kilidi açın ve arka bölünden itibaren katlayın kolaylıkla 2 dakikada çantaya girmiş olur..

Powerbeg Havayı Nekadar Tutar ?

Powerbeg ağzını sıkıca kapattığınızda 3 ila 5 saat kadar havayı tutacaktır .Daha uzun kullanım için işlemi tekrarlamanız yeterli olur.

Powerbeg Hangi Malzzemeden Üretilmiştir?

Powerbeg süper güçlü micro kumaştan imal edilmiştir.Birçok  düzensiz yüzeyde kullanıma uygun ayrıca toz tutmaz,hava geçirmez ve ıslanmaz özel kaplama ile üretilmiştir.

Powerbeg Boyutları ve Ağırlığı Nedir?

Powerbeg ağırlığı 1.200 gr katlanmış çanta boyutları 30x10x20       Boyutları :

2.20 X 75X1.10 ‘dur

Powerbeg Taşıma Kapasitesi?

Powerbeg 150 kg kadar test edilmiştir maximum düzenli kullanım için tavsiye 100 kg’dır

Powerbeg Su Geçirmez ve Yüzebilirmi?

Powerbeg su geçirmez ve güneşte çok hızlı kuruyan bir malzemeden imal edilmiştir.İçerisine yaklaşık 700lt hava dolar bu yüzden rahatlıkla yüzer su üzerinde kullanabilirsiniz .

 

LiveZilla Live Chat Software