ÜMRANİYE / İSTANBUL
0216 606 31 81

Pompasız Koltuk Powerbeg

Pompasız Koltuk Powerbeg

Tamamen sizin rahatınız için geliştirilen ve kullanım kolaylığı ile kısa sürede binlerce kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır .Pompasız Koltuk toplamda 1 kg bile bulmayan ağırlığı ile kolayca taşınması için taşıma çantası ve küçük ebatları ile dilediğiniz heryere götürebileceğiniz ve yanınızdan ayırmayacağınız pompasız yatak şimdi kampanya fiyatları ile kapıda ödeme ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

Konforu her ortamda arayanlar için geliştirilen pompasız yatak ,pompasız şezlong,pompasız koltuk ergonomik yapısı ile tüm vücudunuzu destekleyerek rahatca uzanmanızı sağlayacaktır.Toplamda 1 dakikada hazırlanan harici pompaya ihtiyaç olmada sadece havada sallayarak hava dolması ile hemen kullanıma hazırdır.Ayrıca katlanıp toplanması da bir bu kadar kolaydır.

Delici kesici herhangi bir madde ile zorlanmadığı sürece kolayca delinmez hertürlü zeminde(kumda,çimlerde,kayalık alanda) kullanabilirsiniz.

Kaliteli paraşüt kumaşından imal edilmiştir kolaylıkla deforma olmaz.Piyasadaki ucuz astar kumaşından imalat yapılan ürünlerle karşılaştırmayın lütfen .Paraşüt kumaşı micro çapraz sık dokuması ile maximum zorlamaya dayanıklı ıslanmaz,yırtılmaz,kirlenmez.

Şimdi hemen kampanyalardan yararlanmak için sizde sipariş verin .

tel: 0216 606 31 81

WhatsApp: 0532 664 81 91

veya SİPARİŞ VER tıklayın

Ürün İnceleme
Tarih
Başlık
Pompasız Koltuk Powerbeg
Puan
51star1star1star1star1star

Related Posts

Leave a reply


LiveZilla Live Chat Software